Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Pożyczka od ręki pod zastaw kamieni szlachetnych – Krotoszyn

Szukasz korzystnej pożyczki od ręki pod zastaw kamieni szlachetnych? W Krotoszynie oferujemy dogodne warunki współpracy dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem:

  • szmaragdu,
  • diamentu,
  • rubinu,
  • szafiru,
  • tanzanitu

lub innych cennych kamieni, zastawisz je u nas w cenach adekwatnych do ich wartości. Gotówkę wypłacamy od ręki, dlatego nie musisz martwić się załatwianiem zbędnych formalności. Z nami szybko sfinansujesz zakup nowego sprzętu do firmy, zapłacisz bieżące lub zaległe rachunki czy kupisz wymarzony prezent bliskiej osobie. Jeśli nie chcesz na stałe pozbywać się zgromadzonych dóbr, ponieważ mają dla Ciebie wartość sentymentalną, uzyskaj gotówkę od ręki pod zastaw kamieni szlachetnych w Krotoszynie. Jeśli nie będziesz mógł odkupić ich w ustalonym terminie, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Ustalimy nową datę spłaty, a Ty nie będziesz musiał martwić się, że stracisz drogocenne przedmioty.

W naszym Lombardzie możesz także uzyskać pożyczkę od ręki pod zastaw złota czy srebra. Gwarantujemy przejrzyste i korzystne warunki współpracy, bezpieczeństwo transakcji oraz szybką wypłatę pieniędzy. U nas nie musisz czekać tygodniami na decyzję o przyznaniu pożyczki. Wystarczy zadzwonić lub przyjść i wynegocjować dogodne warunki. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Zapraszamy po pożyczki od ręki pod zastaw kamieni szlachetnych i nie tylko.