Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Skup złota w Krotoszynie – pożyczka od ręki pod zastaw

Skup i sprzedaż złotej biżuterii | Krotoszyn

Pilnie potrzebujesz gotówki i nie możesz sobie pozwolić na czekanie, aż bank rozpatrzy Twój wniosek kredytowy? Nie czekaj, tylko skorzystaj z naszej oferty!
Nasz lombard przyjmuje niezwykle szeroką gamę produktów pod zastaw – dzięki dużemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie udzielić pomocy finansowej wielu klientom. Mieścimy się w samym centrum Krotoszyna, a jednym z najczęściej skupowanych i sprzedawanych produktów pozostaje złoto. Skupujemy wszystkie wyroby ze złota, takie jak biżuteria, sztabki czy też złom. Od lat prowadzimy skup i sprzedaż metali szlachetnych. Oferujemy kompleksową wycenę złota, wykonaną przed profesjonalnego rzeczoznawcę.

Oferujemy Ci gotówkę od ręki pod zastaw złota. Jest to dobry sposób, aby szybko otrzymać potrzebną kwotę, bez uciążliwego porównywania ofert banków i składania wniosków kredytowych.

Skupem złota zajmujemy się od wielu lat. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz uczciwość.

Jeżeli nie dysponujesz złotem, ale posiadasz złotą biżuterię lub biżuterię z kamieniami szlachetnymi, nasza oferta jest także dla Ciebie.

Sprzedaż złota – konkurencyjne ceny

Nasz lombard prowadzimy od wielu lat. Przez ten czas uzyskaliśmy dostęp do różnego rodzaju metali szlachetnych, najczęściej jest to złota i srebrna biżuteria od naszych Klientów. Jeśli zatem szukasz unikalnej biżuterii na prezent lub poszukujesz szlachetnego surowca na przetopienie, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z wyrobami ze złota!

Poza sprzedażą złota handlujemy również kamieniami szlachetnymi, a w naszym asortymencie bardzo często można trafić na wyjątkową biżuterię zdobioną pięknymi kamieniami. Oferujemy nie tylko szeroki wybór produktów, ale również konkurencyjne ceny. Wszystko znajdziesz w lombardzie w Krotoszynie oraz w naszym wirtualnym sklepie. Zapraszamy do odwiedzin!