Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Lombard w Krotoszynie – firma z tradycjami i doświadczeniem

Lombard 777 Daniel Rozum to firma działająca w branży usługowej. Komis-lombard w Krotoszynie ma siedzibę w województwie wielkopolskim, w Krotoszynie przy ul. Mały Rynek 7/1 i został zarejestrowany w Europejskiej Klasyfikacji Działalności jako: wynajem nieruchomości własnych lub dzierżawionych. Nasz komis to przedsiębiorstwo prywatne, które uzyskało następujące numery: NIP 6211282317 i REGON 250631698.

Doświadczenie i obecność na rynku sprawiły, że staliśmy się partnerem dla Klientów poszukujących dodatkowych środków finansowych. Wielu z nich regularnie wraca do nas, ponieważ wiedzą, że ceny, jakie proponujemy, prowadząc skup złotej biżuterii, srebra czy telefonów komórkowych, są atrakcyjne i adekwatne do wartości dóbr. Często opieramy się na wartościach rynkowych i niezależnej opinii.  Również prowadzona przez nas sprzedaż samochodów czy sprzedaż RTV to okazja do zakupów, które nie nadwyrężą Twojego budżetu.

Czym się zajmujemy?

Jeżeli potrzebna Ci gotówka od ręki, a dysponujesz ruchomościami lub nieruchomościami, odwiedź nasz komis w Krotoszynie. Za sprzęty pozostawione u nas uzyskasz wsparcie finansowe. Działalność, jaką prowadzimy już od 1996 roku, to legalny i działający zgodnie z prawem komis, w którym prowadzony jest skup i sprzedaż dóbr.

Posiadasz odziedziczone złoto lub srebro? Dysponujesz wartościowymi pamiątkami? Gotówka od ręki pod zastaw kamieni szlachetnych i prowadzony przez nas skup biżuterii to szansa na szybki zarobek lub uzyskanie wsparcia finansowego na określony czas.

Akceptujemy rozmaite produkty pod zastaw, które rzetelnie wyceniamy, oferując uczciwą cenę. Naszym celem jest udzielenie wsparcia finansowego osobom prywatnym, które znalazły się w ciężkiej sytuacji finansowej. Dla nich ratunkiem może okazać się gotówka od ręki pod zastaw sprzętu budowlanego czy pożyczka pod zastaw gruntów rolnych.

Jeżeli nie dysponujesz sprzętem, który można zastawić lub chcesz uzyskać wsparcie finansowe bezzwrotne, doskonałym wyborem jest prowadzony przez nas:

Zapraszamy do odwiedzenia naszego lombardu w Krotoszynie.