Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Gotówka od ręki pod zastaw sprzętu budowlanego – Krotoszyn

Jesteś przedsiębiorcą działającym w branży budowlanej? Potrzebujesz szybkiego finansowania firmy na atrakcyjnych warunkach? Oferujemy gotówkę od ręki pod zastaw sprzętu budowlanego w Krotoszynie. Przyjmujemy zarówno drobne, jak i pokaźnych rozmiarów maszyny, w tym:

  • koparki,
  • koparko-ładowarki,
  • walce,
  • spycharki i równiarki,
  • dźwigi i wiele innych maszyn.

Pamiętaj, że prosto i wygodnie możesz uzyskać także gotówkę od ręki pod zastaw nieruchomości. W Lombard 777 gwarantujemy pewne i atrakcyjne warunki współpracy oraz szybką wypłatę pieniędzy na konto lub do ręki. U nas zastawisz zarówno majątek ruchomy, jak i nieruchomości – dom, mieszkanie, działkę lub inny obiekt. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i wynegocjuj korzystne dla siebie warunki. Zapraszamy po gotówkę od ręki pod zastaw sprzętu budowlanego w Krotoszynie.

Niskie oprocentowanie, korzystne ceny

Jeśli potrzebujesz pilnie gotówki, ale nie chcesz korzystać z oferty banków, w których w obecnych czasach oprocentowanie stale rośnie, zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy korzystne ceny zastawu i skupu towarów. Udzielamy także pożyczek pod zastaw gruntów rolnych w Krotoszynie i pobliskich miejscowościach. Nasza oferta jest elastyczna, dlatego każdy znajdzie dogodny dla siebie sposób finansowania. Oferujemy ceny adekwatne do wartości skupowanych i przyjmowanych pod zastaw przedmiotów czy nieruchomości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejrzyj naszą ofertę lub skontaktuj się z biurem i zapytaj o szczegóły współpracy.