Lombard

Jak uzyskać gotówkę od ręki pod zastaw?

gotówka z lombardu

Każdemu z nas mogą przydarzyć się różnego typu sytuacje losowe. Nie zawsze jesteśmy na nie gotowi, szczególnie jeżeli chodzi o sytuacje związane z finansami. Istnieje jednak rozwiązanie, które umożliwi nam pozyskanie gotówki niemalże od zaraz. Taką opcję oferują niektóre lombardy. Musimy jednak mieć coś, co możemy zaoferować pod zastaw w lombardzie w zamian za gotówkę do ręki. Warto więc poznać możliwości, jakie oferuje lombard w zakresie pożyczania pieniędzy.

Możliwość odzyskania ruchomości oraz nieruchomości

Różne sytuacje życiowe zmuszają nas do podjęcia nietypowych kroków. Jeżeli chcemy w szybki sposób pozyskać gotówkę, możemy zdecydować się na nawiązanie współpracy z lombardem. Nasza firma oferuje szybkie pozyskanie gotówki pod zastaw. Co to dokładniej oznacza? Przede wszystkim to, że nie musimy „na zawsze” rozstawać się z zastawianym przedmiotem. Umowa jest skonstruowana bowiem tak, iż klient, który potrzebuje gotówki pod zastaw „oddaje” nam produkt do przechowania, natomiast my kalkulujemy jego wartość i na jej podstawie dajemy wyznaczoną ilość gotówki. Dzięki temu rozwiązaniu klient może przyjść w dowolnym momencie i wykupić zastawiony produkt. Lombard przyjmuje różnorodne produkty, jednak jak wiadomo, im lepsza jest rzecz, z jaką przychodzimy, tym więcej gotówki możemy otrzymać.

Produkty przeznaczone pod zastaw

W lombardzie możemy zastawić różnego typu rzeczy. Większości z nas lombardy kojarzą się z miejscami, gdzie sprzedać lub kupić możemy między innymi biżuterię czy też elektronikę. Jeżeli jednak zależy nam na szybkim pozyskaniu gotówki, możemy zastawić różnego typu ruchomości oraz nieruchomości. Poza sprzętem RTV i AGD czy też biżuterią lombard może przyjąć również zastaw w postaci samochodów, sprzętów budowlanych, a nawet gruntów rolnych. Dzięki dobrze skonstruowanej wycenie łatwo i szybko dowiemy się, ile pieniędzy możemy pozyskać z zastawu. Dodatkowo pamiętajmy, że niezależnie od tego, jaki produkt oddamy do lombardu, możemy zawsze po jakimś czasie odkupić go po wcześniej ustalonej cenie.