Lombard

Kiedy można zastawić AGD w lombardzie?

wyposażenie kuchni

Jednym ze sposobów na uzyskanie gotówki jest zastaw wartościowych przedmiotów w lombardzie. Zazwyczaj kojarzy się on ze sprzedażą lub zastawem złota, kamieni szlachetnych, kolekcjonerskich monet czy też drogocennej biżuterii i zegarków. Na tym jednak lista przedmiotów, które przyjmują lombardy, wcale się nie kończy. Oprócz wymienionych ruchomości lombardy biorą pod zastaw antyki, grunty, nieruchomości oraz maszyny. W zamian za szybką pożyczkę bez zbędnych formalności zastawiać można też sprzęty. O jakich mowa? Sprawdź, jakie urządzenia możesz sprzedać lub oddać pod zastaw w lombardzie, by od ręki i bez pośredników zyskać za nie potrzebną gotówkę.

Jakie sprzęty można oddać pod zastaw w lombardzie?

To, jakie wartościowe przedmioty możesz oddać pod zastaw, zależy od samego lombardu. Zanim więc zdecydujesz się zastawić jakiś sprzęt, musisz się dowiedzieć, czy dany lombard wykaże nim zainteresowanie. Lombard 777 w Krotoszynie oferuje gotówkę od ręki pod zastaw m.in.: sprzętów elektronicznych (w tym komputerów, laptopów i smartfonów), ale także RTV i AGD. W związku z tym nie tylko przyjmuje kina domowe i telewizory, ale także sprzęty kuchenne, które większość z nas ma w swoim domu. Do takich sprzętów zaliczyć można:

Kiedy opłaca się zastawić sprzęty AGD w lombardzie?

W lombardzie najwięcej zarobisz na sprzedaży drogocennych kruszców i kamieni szlachetnych. Nie podlega to żadnym wątpliwościom, nie mniej nie oznacza to jednak, że transakcja nie może się opłacać np. przy zastawie sprzętów AGD. Taka wymiana będzie dla Ciebie szczególnie korzystna, jeżeli nie dysponujesz złotem czy drogocenną biżuterią, ale masz w swoim domu urządzenia o wysokiej wartości. Sprzedaż AGD opłaca się wyłącznie wtedy, gdy mowa o nowych i niezniszczonych sprzętach. Urządzenia niesprawne lub z widocznymi uszkodzeniami nie będą wiele warte. Co więcej, lombard może ich też nie przyjąć. Jeżeli chcesz zatem otrzymać gotówkę w zamian za lodówkę, pralkę lub zmywarkę, sprzedaj lub oddaj pod zastaw sprzęt, który rzeczywiście jest cenny.