Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Pożyczka od ręki pod zastaw – szeroka oferta przedmiotów

Potrzebujesz pilnie gotówki? Lombard 777 oferuje szybką i bezpieczną pomoc finansową – pożyczkę od ręki pod zastaw kamieni szlachetnych, sprzętu RTV i wiele innych przedmiotów. Zdajemy sobie sprawę, że zdarzają się sytuacje, w których brakuje pieniędzy na realizację planów czy nawet podstawowych potrzeb.
Kupujemy i przyjmujemy nieruchomości oraz ruchomości pod zastaw, natomiast gotówka wypłacana jest od ręki w kasie. Zależnie od preferencji i oczekiwań proponujemy trzy formy finansowania – sprzedaż, zastaw lub pożyczka.

Warto wybrać taką formę, która najbardziej Ci odpowiada, ponieważ każda z nich sprawdzi się najlepiej w określonych sytuacjach. Sprzedaż wartościowych przedmiotów to idealny sposób na pozbycie się, tego, co nie jest Ci potrzebne, a przy tym na skorzystanie na tym finansowo. Skup RTV, AGD i wielu innych przedmiotów to prosta, łatwo dostępna i opłacalna metoda zdobycia gotówki. Dbamy o to, by nasze ceny były adekwatne do wartości skupowanych dóbr, a także zawsze zapewniamy przejrzyste warunki umowy i klarowne zasady transakcji. Jeśli zatem potrzebujesz pieniędzy „na już”, a w Twoim domu zalegają niepotrzebne rzeczy, zapraszamy do naszej siedziby.

Jeśli jednak nie chcesz pozbywać się ich na zawsze, to mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie – pożyczka od ręki pod zastaw złota, sprzętu budowlanego i innych przedmiotów. Warto pamiętać, że transakcja nie jest nieodwracalna – jeśli tylko będziesz chciał odzyskać zdeponowany u nas produkt, to możesz go wykupić w terminie wcześniej ustalonym w umowie.

Pożyczka od ręki pod zastaw złota i innych wartościowych przedmiotów

Jeśli potrzebujesz pożyczki od ręki i mieszkasz w Krotoszynie lub w okolicy, to proponujemy pożyczkę pod zastaw sprzętu budowlanego, złota lub innych przedmiotów. To bardzo korzystny wybór, jeśli pilnie potrzebujesz gotówki. Nie musisz pozbywać się swoich dóbr na stałe, ponieważ każda taka transakcja jest odwracalna. Zapraszamy do kontaktu z naszym lombardem, a pomożemy Ci rozwiązać problem finansowy!

Oferujemy pożyczki od ręki pod zastaw:

  • kamieni szlachetnych,
  • nieruchomości,
  • złota,
  • gruntów rolnych,
  • sprzętu budowlanego.

Zapewniamy szybką gotówkę na jasnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin naszej siedziby – czeka Cię atrakcyjne oprocentowanie i minimum formalności.

money-367973_128053621_3258