Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Sprzedaż i skup złota oraz pożyczka od ręki pod zastaw 

Lombard 777 w Krotoszynie – Dane kontaktowe

 

Jeżeli dotknęła Cię kryzysowa sytuacja i potrzebujesz pomocy finansowej, gotówka od ręki to najlepszy, skuteczny i szybki ratunek. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą nawiązać z nami współpracę, sprzedając lub zastawiając swoje dobra. Oferujemy atrakcyjne warunki i uczciwe ceny.

Skup biżuterii, złota czy samochodów prowadzimy przy minimum formalności i na bezpiecznych zasadach – odwiedź nasz lombard w centrum Krotoszyna, aby zapoznać się ze szczegółami. Oferowana przez nas pomoc finansowa to np. pożyczka pod zastaw nieruchomości, pożyczka pod zastaw sprzętu budowlanego, gruntów rolnych, samochodów osobowych i innych pojazdów mechanicznych, jak np. motory, narzędzi budowlanych, kamieni szlachetnych, a także złota i srebra w postaci biżuterii lub złomu. Ponadto prowadzimy skup RTV i skup AGD, w tym telefonów komórkowych, laptopów, komputerów, konsoli, telewizorów czy kina domowego.

Oprócz skupu prowadzimy też sklep z nowymi i używanymi przedmiotami. Wystawiamy na sprzedaż AGD, biżuterię czy złoto w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki kultywowanej przez nas tradycji, wiesz, że gotówka od ręki wypłacana jest na uczciwych i jasnych zasadach. Wystarczy, że przyjdziesz do naszej siedziby (lombard w centrum Krotoszyna), a my bez zbędnych formalności szybko pomożemy Ci wybrnąć z trudnej sytuacji finansowej. I to bez wpadania w pętlę kredytową. Zachęcamy też do wypełnienia formularza lub wysłania zapytania drogą mailową – udzielimy szczegółowej informacji. Komis — lombard Krotoszyn zaprasza!

LOMBARD 777 Daniel Rozum
63-700 Krotoszyn, Mały Rynek 7
kom. 601-238-883
czynne: pn-pt: 9:00 – 18:00, sb: 9:00 – 14:00

LOMBARD 777 Daniel Rozum
63-700 Krotoszyn, ul. Polna 1
kom. 506 360 361
czynne: pn-sb: 9:00 – 20:00

tel. 62-725-30-81
e-mail:
lombard777@wp.pl

Masz pytanie? Napisz do nas!

Masz pytanie? Napisz do nas

Jak dojechać?