Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Skup złotej biżuterii, sprzedaż i pożyczki

Pilnie potrzebujesz gotówki i nie możesz sobie pozwolić na czekanie, aż bank rozpatrzy Twój wniosek kredytowy? Nie czekaj, tylko skorzystaj z naszej oferty!
Przyjmujemy niezwykle szeroką gamę produktów pod zastaw – dzięki dużemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie udzielić pomocy finansowej wielu klientom.

Mieścimy się w samym centrum Krotoszyna, a jednym z najczęściej skupowanych i sprzedawanych produktów pozostaje złoto. Skupujemy wszystkie wyroby ze złota, takie jak biżuteria, sztabki czy też złom. Od lat prowadzimy skup i sprzedaż metali szlachetnych. Oferujemy kompleksową wycenę złota, wykonaną przed profesjonalnego rzeczoznawcę.

Skup złota, który prowadzimy, gwarantuje uczciwe warunki, a także rzetelną wycenę. Działamy już od lat, co najlepiej świadczy o tym, że zaufało nam wielu klientów. Jeśli masz biżuterię, której nie nosisz, nie ma sensu przechowywać jej, narażając się na grabież lub spadek jej wartości. Dobrym pomysłem jest zatem skorzystanie ze skupu złotej biżuterii, w którym otrzymasz uczciwą cenę i podpiszesz umowę na korzystnych i jasnych warunkach.

Oprócz skupu złota prowadzimy również jego sprzedaż, a także udzielamy pożyczek pod zastaw wartościowych przedmiotów. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego każdy znajdziesz w niej usługę, która jest najlepiej dopasowana do jego potrzeb.

Oferujemy Ci między innymi gotówkę pod zastaw złota. Jest to dobry sposób, aby szybko otrzymać potrzebną kwotę, bez uciążliwego porównywania ofert banków i składania wniosków kredytowych.

Skup złotej biżuterii, srebra i kamieni szlachetnych

Skupem złota zajmujemy się od wielu lat. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz uczciwość.

Jeżeli nie dysponujesz złotem, ale posiadasz złotą biżuterię lub biżuterię z kamieniami szlachetnymi, nasza oferta jest także dla Ciebie.

Sprzedaż złota – konkurencyjne ceny

Skup złota, srebra i innych wartościowych przedmiotów prowadzimy od wielu lat. Przez ten czas uzyskaliśmy dostęp do różnego rodzaju metali szlachetnych, najczęściej jest to złota i srebrna biżuteria od naszych Klientów. Jeśli zatem szukasz unikalnej biżuterii na prezent lub poszukujesz szlachetnego surowca na przetopienie, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z wyrobami ze złota!

Poza sprzedażą złota handlujemy również kamieniami szlachetnymi, a w naszym asortymencie bardzo często można trafić na wyjątkową biżuterię zdobioną pięknymi kamieniami. Oferujemy nie tylko szeroki wybór produktów, ale również konkurencyjne ceny. Wszystko znajdziesz w lombardzie w Krotoszynie oraz w naszym wirtualnym sklepie.

Jeśli zależy Ci na zróżnicowanym asortymencie i atrakcyjnych cenach, z pewnością znajdziesz u na to, czego szukasz. Zapraszamy do odwiedzin!