Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Skup złota w Krotoszynie – pożyczka od ręki pod zastaw

Złoto – skup i sprzedaż w Krotoszynie

Potrzebujesz gotówki i nie możesz czekać na rozpatrzenie wniosku kredytowego przez bank? Wcale nie musisz – skorzystaj z naszej oferty. Jeżeli masz złoto lub złotą biżuterię, możesz ją u nas zastawić lub sprzedać – prowadzimy skup złota. Gotówka od ręki za zastaw złota to sposób, aby szybko otrzymać potrzebną kwotę, bez porównywania ofert banków i składania wniosków kredytowych. Jeżeli chcesz się uniezależnić od banków, wybierz naszą propozycję. Siedziba naszej firmy znajduje się w centrum Krotoszyna – dotrzesz do nas bez żadnych problemów.

Skupem złota zajmujemy się od wielu lat. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz uczciwość. Bardzo często korzystamy z pomocy specjalistów zajmujących się wyceną ruchomości, dzięki czemu oferujemy Klientom najlepsze ceny.

Jeżeli nie masz złota, ale posiadasz złotą biżuterię lub biżuterię z kamieniami szlachetnymi, nasza oferta jest także dla Ciebie.

Kupuj srebro i złoto po dobrej cenie

Prowadzenie lombardu sprawia, że mamy dostęp do różnych metali szlachetnych. Najczęściej od Klientów nabywamy złotą i srebrną biżuterię. Jeżeli chcesz zakupić srebro lub szukasz unikalnej biżuterii, zapraszamy do nas – sprzedaż srebra i złota to nasza specjalność.

Bardzo możliwe, że zainteresuje Cię również pozostała część naszej oferty. Handlujemy także kamieniami szlachetnymi. Bardzo często w sprzedaży mamy biżuterię z wyjątkowymi kamieniami. Z aktualną ofertą zapoznasz się w naszej siedzibie, a także w prowadzonym przez nas sklepie internetowym.