Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

O firmie

Srebro, złoto – skup i sprzedaż w Krotoszynie

Jeżeli potrzebna Ci gotówka od ręki, a dysponujesz ruchomościami lub nieruchomościami, które przyjmujemy, odwiedź nasz komis w Krotoszynie. Za sprzęty pozostawione u nas uzyskasz wsparcie finansowe, jakim jest pożyczka od ręki pod zastaw nieruchomości lub ruchomości. Działalność, jaką prowadzimy już od 1996 roku to legalny i działający zgodnie z prawem komis, w którym prowadzony jest skup i sprzedaż dóbr.

Posiadasz odziedziczone złoto lub srebro? Dysponujesz wartościowymi pamiątkami? Gotówka od ręki pod zastaw kamieni szlachetnych i prowadzony przez nas skup biżuterii to szansa na szybki zarobek lub uzyskanie wsparcia finansowego na określony czas.

Akceptujemy rozmaite produkty pod zastaw, które rzetelnie wyceniamy, oferując uczciwą cenę. Naszym celem jest udzielenie wsparcia finansowego osobom prywatnym, które znalazły się w ciężkiej sytuacji finansowej. Dla nich ratunkiem może okazać się gotówka od ręki pod zastaw sprzętu budowlanego czy pożyczka pod zastaw gruntów rolnych.

Jeżeli nie dysponujesz sprzętem, który można zastawić lub chcesz uzyskać wsparcie finansowe bezzwrotne, doskonałym wyborem jest prowadzony przez nas skup RTV, AGD, złota, samochodów, telefonów komórkowych i innych dóbr.

Lombard w Krotoszynie — firma z tradycjami i doświadczeniem

Lombard 777 Daniel Rozum to firma działająca w branży usługowej. Komis — lombard w Krotoszynie Mały Rynek 7/1, województwo wielkopolskie został zarejestrowany w Europejskiej Klasyfikacji Działalności jako: wynajem nieruchomości własnych lub dzierżawionych. Nasz komis to przedsiębiorstwo prywatne, posiadające numer NIP 6211282317 i REGON 250631698.

Długoletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiły, że przez lata działalności staliśmy się partnerem dla klientów, poszukujących dodatkowych środków finansowych. Wielu z nich wraca do nas co pewien czas, ponieważ wiedzą, że ceny, jakie proponujemy prowadząc skup złotej biżuterii, srebra czy telefonów komórkowych są atrakcyjne i adekwatne do wartości dóbr. Wycena, jaką proponujemy opiera się na wartościach rynkowych i niezależnej opinii.  Również prowadzona przez nas sprzedaż samochodów czy sprzedaż RTV to okazja do zakupów, które nie nadwyrężą Twojego budżetu.

Zapraszamy, abyś odwiedził nasz lombard w Krotoszynie, kiedy potrzebna jest gotówka od ręki pod zastaw lub inna forma wsparcia finansowego.