Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Sprzęt AGD

Sprzedaż i skup AGD – Krotoszyn

Używany sprzęt gospodarstwa domowego może okazać się pomocny, kiedy potrzebna Ci gotówka od ręki. Oferujemy środki finansowe pod zastaw zarówno lodówki, jak i pralki – niezbędne, kiedy staniesz w obliczu nagłych, nieplanowanych wydatków. Aby realizacja transakcji była możliwa bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania, odwiedź nasz skup AGD w Krotoszynie.

Sprawdź, jaki sprzęt AGD skupujemy

Nasza oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych, którzy potrzebują gotówki od ręki. Z tego względu prowadzimy skup różnych sprzętów AGD. Jeżeli jesteś posiadaczem używanych sprzętów gospodarczych lub kuchennych, np.:

  • lodówki,
  • pralki,
  • suszarki,
  • kuchenki gazowej i elektrycznej,
  • zmywarki,

skontaktuj się z nami. Wszystkim Klientom oferujemy transparentne warunki współpracy. Jesteśmy uczciwi – proponujemy dobre ceny. Z każdym Klientem podpisujemy umowę. Jeżeli chcesz poznać szczegóły lub masz wątpliwości dotyczącego wyceny sprzętu AGD, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Sprzedaż AGD po przystępnych cenach

Jedną z gałęzi naszej działalności, oprócz skupu AGD, jest także sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego. Sprzedaż AGD prowadzimy za pośrednictwem naszej strony internetowej (zakładka „Sklep”) oraz bezpośrednio w naszej siedzibie, w centrum Krotoszyna. Z uwagi na wieloletnią obecność na rynku oferujemy bardzo szeroki wybór sprzętów gospodarstwa domowego w przystępnych cenach. U nas z pewnością znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.