Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Sprzęt AGD

Skup AGD w Krotoszynie

Wiemy doskonale, że bywają w życiu momenty, w których bardzo potrzebujemy gotówki, ale nie mamy możliwości wzięcia kredytu lub po prostu nie chcemy tego robić. Używany ale sprawny sprzęt gospodarstwa domowego może okazać się dobrym rozwiązaniem problemu z gotówką. Nasz lombard oferuje atrakcyjne warunki skupu sprzętu AGD, zarówno lodówek, jak i pralek oraz innych urządzeń. Oferujemy szybkie i bezpieczne transakcje, wolne od zbędnych formalności i długiego oczekiwania.

Sprzedaż i skup sprzętu gospodarstwa domowego

Naszą ofertę skupu sprzętu AGD kierujemy do Klientów indywidualnych, którzy niezbędnie potrzebują gotówki od ręki. Jeśli zatem jesteś posiadaczem używanych sprzętów gospodarstwa domowego, urządzeń kuchennych czy też innych produktów AGD, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Skupujemy następujące urządzenia:

  • lodówki,
  • pralki,
  • suszarki,
  • kuchenki gazowej i elektrycznej,
  • zmywarki,

Oferujemy każdemu jasne i klarowne warunki współpracy. Jesteśmy uczciwą firmą, która zawsze proponuje korzystne ceny. Z każdym też podpisujemy czytelną i uczciwą umowę. Jeśli chcesz poznać szczegóły skupu i sprzedaży sprzętu AGD w Lombardzie 777 lub masz wątpliwości co do wyceny sprzętu – zapraszamy do naszej firmy! Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie pytania w tym zakresie.

Sprzedaż AGD po przystępnych cenach

Prowadzimy sprzedaż skupionego sprzętu AGD. O aktualnej ofercie możesz się dowiedzieć z naszego katalogu zawartego na stronie prowadzonego przez nas sklepu internetowego.
Zapraszamy oczywiście do naszej siedziby w centrum Krotoszyna, gdzie na własne oczy możesz zapoznać się z proponowanymi przez nas sprzętami gospodarstwa domowego. Oferujemy przystępne ceny, a z uwagi na wieloletnią obecność na rynku – również niezwykle szeroki wybór AGD.