Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Biżuteria

Zastaw lub skup złotej biżuterii w Krotoszynie

Odwiedź nasz komis, jeżeli jest Ci potrzebna gotówka od ręki na nieprzewidziane wydatki. Masz biżuterię ze złota, srebra, platyny lub z kamieniami szlachetnymi? Pożyczka od ręki pod zastaw złota i biżuterii to to jedna z najpopularniejszych form pomocy, na jaką decydują się nasi Klienci. Przynosząc do nas nową lub używaną biżuterię, możesz liczyć na rzetelną wycenę i uczciwe warunki umowy.

Skup biżuterii – poznaj warunki

Prowadzimy skup biżuterii. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej kwoty, nie zwlekaj – skorzystaj z naszej oferty. Nasz lombard mieści się w Krotoszynie, w samym centrum miasta, dzięki czemu nie będziesz miał problemu z dotarciem do nas. Naszym Klientom zapewniamy bardzo dobre warunki współpracy. Ofertę cenową przedstawiamy zawsze po zapoznaniu się z towarem, który Klient chce zbyć. Często korzystamy także z pomocy ekspertów zajmujących się wyceną kosztowności.

Zakup biżuterię w naszym lombardzie

Skup biżuterii złotej to nie cała nasza oferta – zajmujemy się także jej dalszą odsprzedażą. Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby lub chcesz nabyć np. wisiorek dla siebie, zapoznaj się z naszą ofertą. W lombardzie sprzedajemy zarówno złotą, jak i srebrną biżuterię. U nas możesz liczyć na dobrą cenę.

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę? Zapraszamy do naszego lombardu. Informacji o aktualnym asortymencie udzielamy także telefonicznie.