Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Telefony komórkowe

Telefony używane – skup i sprzedaż

Lombard 777 prowadzimy już od wielu lat. Siedziba firmy niezmiennie znajduje się w samym centrum Krotoszyna. Prowadzimy między innymi skup oraz sprzedaż telefonów komórkowych. W naszym lombardzie nie tylko sprzedaż jest istotna – dokładamy wszelkich starań, by transakcje przebiegały w sposób szybki, dyskretny i bezpieczny.

Sprzedaż telefonu umożliwi Ci uzyskanie dodatkowych środków, bez konieczności sięgania po kredyt gotówkowy czy zapożyczania się u rodziny czy przyjaciół.
Prowadzimy skup telefonów zarówno nowych, jak i tych starszych, pochodzących od różnych producentów. Jeśli zalega Ci stary telefon, albo chcesz po prostu wymienić swój model na nowszy – zapraszamy do współpracy!

Telefony w dobrych cenach

Niezwykle zróżnicowane, zarówno pod względem marek, jak i wieku, telefony komórkowe w atrakcyjnych cenach to jeden z produktów, których skup i sprzedaż prowadzimy w naszym lombardzie. Poniżej prezentujemy przykładowe marki skupowanych i sprzedawanych telefonów:

  • Samsung,
  • LG,
  • Apple,
  • Xiaomi,
  • Motorola,
  • Huawei,
  • Nokia.

W ofercie naszego komisu znajdują się również przydatne akcesoria do telefonów komórkowych, podstępne w przystępnych cenach. Na asortyment tychże produktów składają się między innymi ładowarki oraz słuchawki. Jeśli zgubiłeś oryginalne słuchawki albo Twoja ładowarka uległa uszkodzeniu to istnieje spore prawdopodobieństwo, że u nas znajdziesz oryginalny dodatek do swojego telefonu.

Produkty możesz obejrzeć w siedzibie naszego komisu, a także bez wychodzenia z domu – nasz sklep internetowy prezentuje produkty aktualnie znajdujące się w sprzedaży.

Chętnie doradzimy jak wybrać najlepiej pasujące akcesoria do Twojego telefonu, a także pomóc w wyborze nowego. Zapraszamy serdecznie!

Posiadamy szeroki asortyment artykułów używanych, jak również nowych. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę telefonów komórkowych – SKLEP WWW