Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Telefony komórkowe

Skup telefonów w Krotoszynie

Od wielu lat prowadzimy lombard w centrum Krotoszyna. Skupujemy w nim różne wartościowe produkty – prowadzimy m.in. skup telefonów komórkowych. Jeżeli masz pilny wydatek, a nie możesz skorzystać z pożyczki od rodziny lub bankowej, skorzystaj z naszej oferty. U nas uzyskasz dobrą cenę za telefon. Dbamy o to, aby cała transakcja przebiegła szybko i bezpiecznie.

Skupujemy telefony komórkowe różnych producentów, zarówno te starsze, jak i nowsze. Jeżeli w planach masz zakup nowego urządzenia i chcesz się pozbyć modelu telefonu, z którego korzystałeś dotychczas, odwiedź nas w siedzibie naszej firmy.

Telefony w dobrych cenach – sprzedaż telefonów

Profil naszej działalności pozwala nam pozyskiwać po atrakcyjnych cenach telefony komórkowe. Jeżeli szukasz telefonu dla siebie, znajdziesz coś ciekawego właśnie u nas. Sprzedajemy telefony zarówno nowe, jak i używane różnych marek, np.:

  • Samsung,
  • LG,
  • Apple,
  • Xiaomi,
  • Motorola,
  • Huawei,
  • Nokia.

W naszym komisie, który ma siedzibę w Krotoszynie, sprzedajemy także akcesoria do telefonów komórkowych. W przystępnych cenach proponujemy m.in. słuchawki i ładowarki. Jeżeli chcesz mieć oryginalne dodatki, nie zwlekaj – zapoznaj się z naszą ofertą. Aktualnie dostępne produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Możesz też odwiedzić nas w siedzibie firmy i skorzystać z pomocy specjalistów – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszy model telefonu i niezbędne akcesoria do niego. Serdecznie zapraszamy.

 

Posiadamy szeroki asortyment artykułów używanych, jak również nowych. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę telefonów komórkowych – SKLEP WWW