Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Konsole do gier

Skup i sprzedaż konsol do gier

Nasza szeroka oferta obejmuje skup i sprzedaż konsol do gier. Działamy na rynku już wiele lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować Klientom przejrzyste transakcje. Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i minimum formalności. Oferujemy profesjonalną wycenę sprzętu. W przypadku przyjęcia urządzeń do sklepu Klienci zastawiający urządzenia otrzymują gotówkę od ręki, od razu po podpisaniu umowy. Jest to idealny sposób na rozwiązanie problemów finansowych. Stawiamy na uczciwość prowadzonej działalności.

Jakie konsole do gier można u nas zastawić?

Ofertę skupu AGD, sprzętu RTV oraz konsol kierujemy do indywidualnych Klientów. Produkty mogą być używane, ale muszą być sprawne. Przed przyjęciem konsoli do sklepu oceniamy ich stan oraz sprawdzamy, czy nie brakuje poszczególnych elementów wyposażenia. Dzięki temu osoby kupujące w naszym sklepie mają pewność, że sprzęt będzie działał bez zarzutu. Chcemy, aby każda ze stron była zadowolona: zarówno sprzedająca, jak i kupująca.

Konkurencyjne ceny i przejrzyste warunki współpracy

Naszym celem jest przedstawienie przejrzystych warunków współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę. W przypadku pytań dotyczących przebiegu transakcji zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi pracownicy chętnie udzielą wszystkich informacji dotyczących prowadzonej przez firmę działalności.

Zastawione konsole do gier można kupić po konkurencyjnych cenach. Aktualna oferta znajduje się na stronie internetowej prowadzonego przez nas sklepu. Osoby zainteresowane mogą również dokładnie obejrzeć wszystkie produkty w naszej siedzibie w Krotoszynie.