Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Telewizory

Skup i sprzedaż telewizorów

Prowadzimy skup i sprzedaż telewizorów. Przyjmując sprzęt do naszego sklepu, przeprowadzamy dokładną weryfikację produktów. Stawiamy sobie bowiem za cel stworzenie sklepu, który oferuje sprawne modele telewizorów od najlepszych producentów. Klienci mogą liczyć na przeprowadzenie profesjonalnej wyceny. Pieniądze za zastaw są wręczane od razu. Dzięki temu nasi Klienci rozwiążą swoje finansowe problemy bez konieczności zaciągania pożyczek.

Sklep z nowymi i starymi telewizorami

W naszej ofercie znajdą Państwo starsze i nowsze modele telewizorów. Długoletnia działalność na rynku pozwoliła nam stworzyć sklep z szerokim asortymentem. Dzięki temu każdy Klient znajdzie telewizor idealnie pasujący do własnych potrzeb. Zapewniamy wysoką jakość produktów, także tych używanych. Ocena stanu telewizorów sprawia, że wszystkie zestawy są w 100% sprawne i mają kompletne wyposażenie. W naszym sklepie można znaleźć nowoczesne telewizory, w tym modele od wiodących producentów.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym Klientom często zależy na jak najszybszym otrzymaniu pieniędzy. Dlatego przy skupie telewizorów ograniczyliśmy formalności do minimum. Na miejscu przygotowujemy umowę. Od razu po jej podpisaniu wręczamy Klientom gotówkę.