Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Sprzęt sportowy

Przyjmujemy w zastaw i prowadzimy skup sprzętu sportowego

Masz w domu używany sprzęt sportowy? Nie korzystasz już ze swoich przyborów fitness? Rezygnujesz z prowadzenia siłowni? Używane przyrządy możesz przynieść do nas. Lombard 777 w Krotoszynie to punkt skupu sprzętu sportowego. Gotówka od ręki pod zastaw roweru lub nart to także pomoc w kryzysowej sytuacji, gdy potrzebujesz finansowego wsparcia.

Jaki sprzęt sportowy skupujemy?

Prowadzimy skup sprzętu sportowego. Możesz u nas także zastawić zarówno nowy, jak i używany sprzęt służący do aktywności fizycznej. Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę, zaproponujemy Ci dobrą cenę, a pieniądze wypłacimy od ręki. Ponieważ mieścimy się w centrum Krotoszyna, nie będziesz miał problemu z dotarciem do naszej siedziby i to nawet wtedy, gdy zamierzasz sprzedać np. atlas do ćwiczeń.

Najczęściej skupujemy następujący sprzęt sportowy:

  • rowery,
  • deski snowboardowe,
  • narty,
  • elementy wyposażenia siłowni,
  • przybory do fitnessu.

Oferujemy uczciwe ceny. Skupowany sprzęt sportowy jest wyceniany przez naszych pracowników. To gwarancja, że uzyskasz dobrą cenę. Ponieważ przygotowaliśmy wzory umów, cała transakcja przebiega sprawnie.

Wyposaż swoją siłownię w dobrej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach

Otwierasz siłownię lub urządzasz ją we własnym domu? Prowadzimy sprzedaż sprzętu sportowego i elementów wyposażenia siłowni. Wybrane sprzęty zakupisz w naszym sklepie internetowym lub osobiście w siedzibie naszego Lombardu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.