Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Odzież

Skup i sprzedaż odzieży damskiej oraz męskiej

Otrzymałeś nietrafiony prezent? Chcesz pozbyć się ubrań, których już nie nosisz? A może właśnie zrobiłeś wiosenne porządki i zastanawiasz się, co zrobić z odzieżą, która już Ci się nie podoba? Zamiast ją wyrzucać, skorzystaj z naszej oferty. Prowadzimy m.in. skup wszelkiego rodzaju odzieży damskiej oraz męskiej. Jeżeli skorzystasz z naszej oferty, z jednej strony pozbędziesz się niepotrzebnej odzieży, z drugiej zarobisz.

W naszej ofercie znajdziesz rozmaitą odzież, m.in.:

  • kurtki,
  • spodnie,
  • dresy,
  • czapki.

Skupujemy odzież damską i męską po atrakcyjnych cenach. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, odwiedź siedzibę naszego sklepu. Po zapoznaniu się z towarem, który będziesz chciał sprzedać, przedstawimy Ci naszą propozycję. Jeżeli będzie Ci ona odpowiadać, sfinalizujemy transakcję, a Ty otrzymasz od nas gotówkę.

Kupuj odzież w dobrych cenach!

Na nasze półki codziennie trafia nowy towar, w tym odzież damska i męska. Chcesz zakupić ubrania w przystępnych cenach? Szukasz markowych i unikalnych spodni lub kurtki, których nie znajdziesz w popularnych sieciówkach? Zajrzyj do nas.

Sprzedajemy odzież damską i męską zarówno używaną, jak i nową. Zakupy u nas to świetna okazja, aby nabyć potrzebne ubrania w przystępnych cenach. Skorzystaj z propozycji i odwiedź nas. Jeżeli wolisz zakupy na odległość, czyli online, mamy dobrą wiadomość – prowadzimy również sklep internetowy.