Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Narzędzia

Skup narzędzi pod zastaw

Narzędzia, które masz w domu lub warsztacie, mogą okazać się ratunkiem, kiedy zaskoczą Cię nieprzewidziane wydatki. Nasz lombard prowadzi skup narzędzi. Oferowana przez nas gotówka od ręki pod zastaw sprzętu budowlanego to okazja do uzyskania pieniędzy, gdy są one potrzebne. U nas dodatkowe środki otrzymasz przy minimalnych formalnościach i krótkim czasie oczekiwania na decyzję.

Nie chcesz korzystać z zastawu? Alternatywą jest pożyczka pod zastaw sprzętu budowlanego i narzędzi budowlanych. Udzielamy jej na jasnych i uczciwych zasadach.

Jakie narzędzia możesz u nas zastawić?

Chcesz skorzystać z naszej oferty i szybko uzyskać gotówkę do ręki? Jeżeli masz następujące narzędzia i elektronarzędzia:

  • wiertarki,
  • szlifierki,
  • piły spalinowe,
  • zestawy narzędzi,

będziemy mogli Ci pomóc. Zajmujemy się skupem różnych narzędzi, w tym specjalistycznych. Klientom oferujemy uczciwą wycenę – znamy się na tym, bo robimy to na co dzień. Przyjdź do nas z elektronarzędziami, a dokonamy wyceny. Po jej zaakceptowaniu wypłacimy Ci pieniądze.

Kup u nas narzędzia i elektronarzędzia

Lubisz majsterkować? Tworzysz przydomowy warsztat? Zamiast przepłacać, zdecyduj się na używane narzędzia i elektronarzędzia. Zakupisz je u nas. Mamy wielu Klientów, dzięki czemu nasz asortyment jest bardzo obszerny. Przekonaj się o tym sam – nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci wybrać najlepsze narzędzia.