Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Części samochodowe

Skup samochodów i części samochodowych

W naszym punkcie w Krotoszynie możesz sprzedać, oddać w zastaw lub kupić nowe i używane części samochodowe. Lombard prowadzi też skup samochodów na terenie całej Polski. Wyróżnia nas uczciwe podejście do Klientów – nie zaniżamy cen i gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Jeżeli chcesz uzyskać dobrą cenę, skorzystaj z naszej oferty.

Aby dokonać wyceny pojazdu lub części, które chcesz sprzedać, nie musisz znać się na motoryzacji. Wyceną zarówno samochodów, jak i części samochodowych na co dzień zajmują się pracownicy naszego komisu. Wystarczy, że przyjdziesz do nas, a my po obejrzeniu przedmiotów, których już nie potrzebujesz, zaoferujemy Ci uczciwą cenę. Na co dzień skupujemy:

  • zderzaki,
  • felgi,
  • opony,
  • tłumiki.

Sprzedaż samochodów w Krotoszynie

W prowadzonym lombardzie sprzedajemy wiele ruchomości, np. samochody. Właśnie zdobyłeś prawo jazdy i chcesz zakupić swój pierwszy samochód? Od dłuższego czasu myślisz o wymianie starego pojazdu na lepszy model? Jeżeli nie chcesz przepłacać i interesuje Cię używany pojazd, skorzystaj z naszej propozycji. W stałej ofercie zawsze mamy kilka perełek motoryzacji. U nas zakupisz także sprzęt car audio oraz części samochodowe. Handlujemy sprzętem car audio i częściami samochodowymi, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ponieważ skupem i sprzedażą samochodów zajmujemy się od wielu lat, chętnie doradzamy w kwestiach technicznych.

Zapraszamy do nas, gdy gotówka jest Ci potrzebna od ręki. Oferujemy uczciwe ceny zarówno skupując, jak i sprzedając części samochodowe oraz całe auta.