Lombard
LOMBARD 777 – Krotoszyn

Gotówka od ręki pod zastaw, skup i sprzedaż złota – Zapraszamy!
slideshow-sub-img

Komis

Skup i sprzedaż sprzętu komputerowego

Prowadzimy komis w Krotoszynie, w którym skupujemy wszelkiego rodzaju sprzęt komputerowy i elektroniczny. Jest Ci potrzebna gotówka od ręki? Skorzystaj z naszej oferty! Jeżeli przyniesiesz do nas sprzęt komputerowy, odkupimy go od Ciebie po dobrej cenie. Od razu też otrzymasz pieniądze.

Ponieważ skupem sprzętu komputerowego zajmujemy się od wielu lat, mamy doświadczenie w wycenie. Opracowaliśmy także procedurę, która jest dogodna dla każdej ze stron transakcji. Przekonaj się o tym sam – przynieś do nas sprzęt komputerowy, którego już nie potrzebujesz lub który chcesz zamienić na gotówkę.

Jaki sprzęt komputerowy kupujemy?

Skup sprzętu komputerowego to nasza specjalność. Jeżeli masz zbędny sprzęt komputerowy lub potrzeby jest Ci szybki zastrzyk gotówki, skorzystaj z naszej oferty. Skupujemy m.in.:

  • monitory,
  • komputery stacjonarne,
  • laptopy,
  • tablety,
  • myszki i klawiatury,
  • drukarki,
  • i wiele innych.

Nie musisz znać wartości sprzętu – zatrudniamy wykwalifikowanych sprzedawców, którzy potrafią wycenić urządzenia elektroniczne.

Sprzedaż sprzętu elektronicznego – kup po dobrych cenach

Mamy szeroki asortyment artykułów zarówno używanych, jak również nowych. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę sprzętu komputerowego. Znajdziesz u nas szeroki wybór urządzeń elektronicznych i akcesoriów komputerowych. W stałej sprzedaży mamy m.in. monitory, laptopy i jednostki PC. Z naszą pomocą stworzysz pokój gier w domu lub wyposażysz niskim kosztem biuro.

 

Posiadamy szeroki asortyment artykułów używanych, jak również nowych. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę sprzętu komputerowego – SKLEP WWW